Ανθρώπινο δυναμικό
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

Εκτελών χρέη Διευθυντή

Ιωαννίδης Γιάννης  

Ερευνητές

Όνομα Email Τμήμα
Αντωνίου-Κρητικού Ιωάννα
Ερευνήτρια Α'
Γαβριηλίδου Μαρία
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Γλάρος Νίκος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Δολόγλου Ιωάννης
Ερευνητής Α'
Εμμανουηλίδης Χρήστος
Ερευνητής Α'
Ευθυμίου Ελένη
Ερευνήτρια Α'
Κατσούρος Βασίλης
Ερευνητής Α'
Κουτσούδης Ανέστης
Ερευνητής Β'
Λαμπροπούλου Πένυ
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Μαρκαντωνάτου Στέλλα
Ερευνήτρια Α'
Μπακαμίδης Στυλιανός
Ερευνητής Α'
Οικονόμου Νάντια
Ερευνήτρια Β'
Παπαγεωργίου Χάρης
Ερευνητής Β'
Παυλίδης Γεώργιος
Ερευνητής Α'
Πιπερίδης Στέλιος
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Ράπτης Σπύρος
Ερευνητής Α'
Σταϊνχάουερ Γρηγόρης
Ερευνητής Α'
Ταμπουρατζής Γιώργος
Ερευνητής Α'
Τζεβελέκου Μαρία
Ερευνήτρια Α'
Τσιαφάκη Δέσποινα
Ερευνήτρια Α'
Τσιρλιγκάνης Νέστωρ
Ερευνητής Α'
Φωτεινέα Ευίτα-Σταυρούλα
Ερευνήτρια Α'
Φωτοπούλου Αγγελική
Ερευνήτρια Α'
Χαραλαμποπούλου Φρίντα
Ειδικός Λειτουργικός Επιστήμονας Α'
Χατζηγεωργίου Νίκος
Ερευνητής Β'

Επιστημονικοί συνεργάτες

Όνομα Email Τμήμα
Αθανασέλης Θεολόγος
Αρναούτογλου Φώτης
Αφουξενίδης Δημήτριος
Βακαλοπούλου Άννα
Βασιλείου Μαρίνα
Βουγιουκλή Ανθή
Γαλάνης Δημήτρης
Γιάγκου Μαρία
Γιαννούτσου Όλγα
Γιούλη Βούλα
Γκιόκας Άγγελος
Γουλάς Θεόδωρος
Δήμου Αθανασία-Λήδα
Ευαγγελίδης Βασίλειος
Ιωαννάκης Γιώργος Αλέξης
Καζάκης Νικόλαος
Κάντζου Βίκυ
Καραμπατζάκης Δημήτριος
Καραμπέτσος Σωτήρης
Καριώρης Παναγιώτης
Κιούρτ Χαϊρή
Κουτσιαμάνης Ρέμους - Άρης
Κουτσομπόγερα Μαρία
Μαυροειδής Δημήτρης
Μιχαηλίδου Νατάσα
Μπακαγιάννη Γιούλη
Μποτίνη Παρασκευή
Παπαβασιλείου Βασίλης
Παπαθανασίου Νίκος
Πάστρα Κατερίνα
Πιστοφίδης Πέτρος
Πολυμέρης Γεώργιος
Ποντίκη Μαρία
Προκοπίδης Προκόπης
Πυλούδης Κωνσταντίνος
Σακαλής Αναστάσιος
Σιδηρόπουλος Νίκος
Σιμιστήρα Φωτεινή
Σοφιανόπουλος Σωκράτης
Σταμούλη Σπυριδούλα
Τασίδου Αιμιλία
Τσιάκουλης Πύρρος
Φλούδα Χριστίνα
Χαλαμανδάρης Αιμίλιος

Υπότροφοι

Όνομα Email Τμήμα

Διοικητικό – τεχνικό προσωπικό

Όνομα Email Τμήμα
Αμπατζόγλου Βασιλική
Ασλανίδη Μαίρη
Βαλασκόπουλος Δημήτριος
Βουσδούκου Αγγελική
Καραμαλίδου Κατερίνα
Κουλαφέτης Γιάννης
Μπίμπας Πολυχρόνης
Παναγοπούλου Βάσω
Σαλωμίδη Έφη
Σταμάτη Λιάνα
Σταυρόγλου Κωνσταντίνος
Τοπαλίδου Μαρία

Συνεργαζόμενα μέλη ΔΕΠ

Όνομα Email Τμήμα
Ευφραιμίδης Παύλος
Πρατικάκης Ιωάννης
Χαμζάς Χριστόδουλος